قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / بازاریابی / بازاریابی : تکنیک های بازاریابی برای عکاسان
تکنیک های بازاریابی عکاسی
تکنیک های بازاریابی عکاسی

بازاریابی : تکنیک های بازاریابی برای عکاسان

در خدمت شما هستیم با مقاله ای درباره اصول و راهکار های بازاریابی برای حرفه عکاسی.هر شغلی برای دیده شدن و فروش بیشتر نیاز به بازاریابی دارد پس مقالات بازاریابی همیار سئو برای هر حرفه ای میتواند مفید باشد اما تصمیم گرفتیم برای رضایت بیشتر شما همراهان عزیز همیار سئو ،برای هر حرفه به طور تخصصی روش های بازاریابی را بیان کنیم تا هر حرفه بتواند روش های مخصوص به خود را پیدا کند.برای شروع حرفه عکاسی را انتخاب کردیم و در مقالات بعدی انشاءالله درباره سایر حرفه ها نیز صحبت خواهیم کرد.با ما همراه باشید.

بازاریابی عکاسی چیست ؟

بازاریابی عکاسی
بازاریابی عکاسی

شغل عکاسی یک شغل پر طرفدار است که برای مشاغل زیادی مورد نیاز است ولی لازمه آن تبلیغات و دیده شدن است.اگر شما خود را به دیگران اثبات نکنید آنها از کجا باید متوجه شوند که شما عکاس هستید؟ پس عکاسی به بازاریابی نیاز دارد اما بازاریابی برای این شغل نیازمند تکنیک های خاصی است.اینکه از چه راه هایی و چگونه خود را نشان دهیم تا مردم متوجه ما شوند موضوع بحث این مقاله همیار سئو است. در واقع کار ما ایده دادن به شماست تا بتوانید خود را به مردم نشان دهید و کسب و کار خود را رونق بخشیده و حرفه ای تر کنید.

عکس های خود را حرفه ای تر کنید:

عکاسی حرفه ای
عکاسی حرفه ای

یکی از راه هایی که مردم با شما آشنا میشوند وجه تمایز شماست.اینکه عکس های شما با دیگر عکس های گرفته شده تمایز داشته باشد باعث میشود که مردم کنجکاو شوند که عکاس این عکس کیست؟حال اگر در زیر عکس هایی که از شما پخش شده نام برنذ یا یک نشان از شما باشد کسانی که به دنبال یک فرد ماهر هستند شما را پیدا میکنند.نمونه بارز آن عکاسی رویداد های مهم است.برای مثال در هنگام انتخابات ریاست جمهوری بیشترین تعداد عکاسان را میتوانید مشاهده کنید که در حال عکاسی از صحنه های مختلف هستند.پس یک فرصت عالی برای نشان دادن مهارت های شماست.از زاویه هایی عکس بگیرید که کمتر کسی به ذهنش برسد.متفاوت بودن عیب نیست بلکه جلب توجه ها را به دنیال دارد.

برای پیشرفت به دنبال جدیدترین سوژه ها باشید:

عکاسی نوزادی
عکاسی نوزادی

هر از گاهی بازار یک مدل عکس داغ میشود و مردم همه به دنبال آن میروند.پس شما هم خود را با جریان همراه کنید و نشان دهید که حضور پررنگ دارید. برای مثال مدتی است که عکاسی بارداری   و نوزادی بسیار پر رونق شده است.زنانی که اولین تجربه مادری را دارند دوست دارند تا آن لحظات را ثبت کنند.شما میتوانید با تبلیغات برای عکاسی بارداری نگاه های زیادی را به سوی خود جلب کنید.با یک کانال در تلگرام یا یک پیج در اینستاگرام شروع کنید و عکس های خاص خود را به اشتراک بگذارید و در کنار آن سوژه های جدید و پر طرفدار مثل همین عکاسی بارداری را تبلیغات کنید.خواهید دید که با کمی تلاش نتیجه های بسیار خوبی به دنبال خواهد داشت و شما تبدیل به یک عکاش شناخته شده میشوید.

نتیجه گیری کلی:

خیلی از سازمان ها و ارگان ها و حتی افراد عادی به دنیال یک عکاس حرفه ای برای مراسمات خود میگردند.مشکل خیلی از عکاسان این است که دیده نمیشوند وگرنه عکاس ماهر در این آب و خاک کم نیست.با کمک بازاریابی میتوانید حرفه خود را به دیگران نشان دهید و خود را معرفی کنید.بازاریابی محدودیتی برای حرفه ها ندارد بلکه هر حرفه ای برای رشد و ترقی نیازمند بازاریابی است.در این مقاله که به بازاریابی برای حرفه عکاسی اختصاص داده شده بود ، یک سری ایده کوچک بررسی شد تا شما بتوانید با به کار بردن آنها با دید وسیع تری به حرفه و فعالیت عکاسی نگاه کنید.امیدواریم این مقاله برای شما سودمند بوده باشد.منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

این مقاله توسط بخش بازاریابی سایت همیار سئو تهیه شده است.

نویسنده: الهام زارعی

منبع : همیار سئو

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

درباره ی الهام زارعى

کارشناس سئو گرافيک هميار سئو ،طراح ايده گرافيکى.حدود 4 سال فعالیت در ضمینه گرافیک.همیشه در تلاش بوده ام که راهی را که انتخاب کرده ام با پیشرفت فراوان تا آخر طی کنم.امیدوارم با کمک و یاری خدا بتوانم به نقطه مورد نظر برسم.

مطلب پیشنهادی

بازاريابى اقشار

بازاریابی : بازاریابی اقشار به چه معناست؟

در این مقاله میخواهیم درباره نکات بازاریابی برای اقشار مختلف جامعه یا همان بازار هدف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یک =

پشتیبانی