قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / بازاریابی / بازاریابی:بازاریابی با اینستاگرام بخش سوم
بازاریابی با اینستاگرام
بازاریابی با اینستاگرام

بازاریابی:بازاریابی با اینستاگرام بخش سوم

در مقاله قبلی تعدادی از تکنیک های تجاری سازی پیج انستاگرام برای بازاریابی را توضیح دادیم که امیدوارم برای شما مفید بوده باشد.در این مقاله نیز میخواهیم تعدادی دیگر از تکینک های بازاریابی به وسیله اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا شما نیز از بازار رقابت در اینستاگرام عقب نمانید.برای بازاریابی در اینستاگرام رعایت یک سری نکات لازم است که در ادامه آنها را برای شما میگوییم.

اهمیت نوشتن یک توضیحات خوب در قسمت Bio (بیوگرافی) :

پروفایل حرفه ای در اینستاگرام

Bio یا بیوگرافی معرف اصلی برند شماست.در قسمت بیوگرافی شما محدودیت کاراکتر دارید یعنی نمیتوانید هرچقدر دلتان خواست درباره برندتان توضیح دهید.پس برد با کسی است که در همین جند خط کوتاه بهترین معرفی را از برند خود داشته باشد.استفاده از جملات کلیدی و اساسی که به طور کامل اما کوتاه معرف برند شما هستند تاثیر زیادی در جذب مخاطب و بالا رفتن فالور های شما دارد.درست همان طور که قسمت درباره ما در سایت نیز باید به خوبی نوشته شود.اگر همین متن کوتاه به قدری قوی نباشد که روی بازدید کننده تاثیر بگذارد،احتمالا شما آن فالور را از دست میدهید!

تولید محتوای کاربردی برای page :

بازاریابی محتوا در اینستاگرام

شما همه نکات گفته شده در این مقاله و سایر مقالات که مرتبط با بازاریابی اینستاگرام که در این سایت هست را رعایت کنید ولی محتوای مناسب و پر باری نداشته باشید ثمر بخش نخواهد بود.یک واقعیتی وجود دارد و آن هم این است که همه دنبال کنندگان با یک هدف خاص یک پیج را دنیال میکنند.و آن هم این است که از مطالبی که در آن page وجود دارد بهره میبرند.حال این مطالب جنبه سرگرمی داشته باشد یا آموزشی مهم نیست مهم این است که در هر شاخه ای که مطلب میگذارید مفید و حرفه ای باشد.برای این کار اگر خودتان تولید کننده محتوای پیجتان باشید خیلی بهتر است تا این که آن را از جایی دیگر کپی کنید.

ارتباط خود را با فالور ها قطع نکنید:

زمان بندی پست ها در انستاگرام

این که شما به مدت یک یا دو هفته به صورت مستمر و پشت سر هم پست بگذارید و بعد به ناگاه آن را رها کنید اصلا خوب نیست. پست گذاشتن های زیاد از حد و مکرر فالور ها را خسته میکند و آنها نمیرسند همه پست های شما را بخوانند در این صورت خواه ناخواه بخشی از پست های شما خوانده نشده رها می شود .این حرکت برای خود شما هم خوب نیست زیرا پس از مدتی خسته میشود و آن را رها می کنید. آن وقت است که فالور ها نیز پیج شما را رها می کنند و در نتیجه تعداد فالور های شما ریزش می کند .پس نتیجه ای که میگیریم این است که پست های خود را کم کم اما همیشگی انتشار دهید.

نتیجه گیری کلی:

تا به حال تعدادی مقاله درباره بازاریابی با اینستاگرام گفته شده است زیرا این مبحث هر روز بیشتر از دیروز در اینستاگرام قدرت میگیرد و افراد زیادی از آن استفاده میکنند.در این راستا بر آن شدیم تا نکاتی را درباره بازاریابی با اینستاگرام خدمت شما عزیزان عرض کنیم تا شما نیز بنوانید یک بازاریابی حرفه ای در اینستاگرام داشته باشید.در مقاله های آینده منتظر نکات بیشتری درباره بازاریابی با اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی باشید.

این مقاله توسط بخش بازاریابی سایت همیار سئو تهیه شده است.

نویسنده :الهام زارعی

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

درباره ی الهام زارعى

کارشناس سئو گرافيک هميار سئو ،طراح ايده گرافيکى.حدود 4 سال فعالیت در ضمینه گرافیک.همیشه در تلاش بوده ام که راهی را که انتخاب کرده ام با پیشرفت فراوان تا آخر طی کنم.امیدوارم با کمک و یاری خدا بتوانم به نقطه مورد نظر برسم.

مطلب پیشنهادی

بازاريابى اقشار

بازاریابی : بازاریابی اقشار به چه معناست؟

در این مقاله میخواهیم درباره نکات بازاریابی برای اقشار مختلف جامعه یا همان بازار هدف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =

پشتیبانی