قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / بازاریابی / بازاریابی : بازاریابی با تلگرام بخش چهارم

بازاریابی : بازاریابی با تلگرام بخش چهارم

در مقاله های قبلی بازاریابی با تلگرام درباره اهمیت بالا بودن ممبر کانال صحبت کردیم و گفتم که یک کانالی که اعضای زیادی دارد تا چه حد میتواند سود آور و درآمد زا باشد.کانال با ممبر بالا محل بسیار خوبی برای تبلیغات و دیده شدن است به همین دلیل افراد زیادی خواستار تبلیغات در کانال شما هستند. از این رو در این مقاله به معرفی چند تکنیک برای افزایش ممبر کانال تلگرام میپردازیم که امیدواریم برای شما مفید باشد.لینک مقاله های قبلی بازاریابی با تلگرام را میتوانید در زیر ببینید:

بازاریابی : بازاریابی با تلگرام بخش اول

بازاریابی : بازاریابی با تلگرام بخش دوم

بازاریابی:بازاريابى با تلگرام بخش سوم

افزایش ممبر با فعالیت مثبت:

admins-at-work

اگر شما یک کانال علمی مثلا در حیطه آموزش بازاریابی دارید و میخواهید ممبر کانال خود را افزایش دهید، از طریق فعالیت در گروه های مرتبط میتوانید جذب ممبر خیلی خوبی داشته باشید. برای مثال یک بحثی در گروهی به راه می افتد که در حیطه فعالیت شماست. اگر شما به سوالات پاسخ دهید و آنها را راهنمایی کنید آنها میفهمند که شما دارای بار علمی خوبی هستید و مشتاق می شوند تا از تحارب شما استفاده کنند. در این میان شما میتوانید به راحتی از نام برند خود هم استفاده هایی کنید .مثلا بگویید که برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی درباره مشکل خود به سایت یا کانال شما مراحعه کنند. با کمی زکاوت میتوانید افراد زیادی را به فعالیت خود علاقه مند کنید که عضو کانالتان شوند.

عکس های خود را شخصی سازی کنید:

channel_telegram1

دقت در انتخاب عکس هایی که در کانال خود استفاده میکنید خیلی مهم است.اول اینکه عکس ها باید تا حد امکان با موضوع مرتبط باشد.نکته بعدی این که اگر یک عکس یا پست شما خوب باشد فوروارد میشود و دست به دست میچرخد.اگر دقت کرده باشید علت بازدید بیشتر بعضی پست های کانالتان نسبت به بقیه همین است.اگر نام برند شما یا لوگو اختصاصی تان زیر عکس ها باشد لوگو و نام شما نیز در معرض نمایش قرار میگیرد.پس علاوه بر جذاب بودن متن مناسب بودن و اختصاصی یودن عکس ها نیز خیلی مهم است.هرچه عکس ها جذاب تر باشد تاثیر بیشتری روی مخاطب میگذارد.

استفاده از نام مستعار برای پخش لینک کانال:

fake

یکی دیگر از روش هایی که مدیران کانال ها برای افزایش ممبر کانال خود انجام میدهند پخش لینک کانال با نام های مستعار است.برای مثال در گروه ها یک عکس میگذارند از یک موضوع داغ و مینویسند برای خواندن شرح خبر عضو شوید.در حالی که اصلا محتوای کانال چیز دیگری است.ترفند دیگر استفاده از مخاطب پسندی بیشتر گروه در برابر کانال است.آنها میدانند که درصد عضویت در یک گروه خیلی بیشتر از یک کانال است و از این موضوع استفاده میکنند و یک لینک به عوان لینک عضویت گروه پخش میکنند.به عنوان مثال ” گروه دختر پسر های باحال” اما نه گروهی در کار است و نه هیچ چیز دیگر.آنها به کانال مرجعه میکنند و میبینند چیز دیگری در انتظارشان است.عده ای کانال را ترک میکنند و عده ای محتوای آن را مبپسندند و میمانند.اما به دلیل اینکه این روش در دراز مدت باعث بد نام شدن برند شما میشود ما پیشنهاد به استفاده از آن نمیکنیم و فقط جزو دسته روش های افزایش ممبر کانال از آن نام میبریم.

نتیجه گیری کلی:

این روز ها همه جا حرف از پیام رسان محبوب تلگرام است که رونق زیادی گرفته و خیلی ها از آن استفاده میکنند.این محبوبیت موجب روی آوردن بازاریاب ها به تلگرام برای بازاریابی و کسب درآمد شده است.در سایت ها و گروه های مختلف پر شده از روش های کسب درآمد از تلگرام.از این رو بر آن شدیم تا مقالاتی را درباره بازاریابی با تلگرام خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.در این مقاله از روش های افزایش ممبر تلگرام صحبت کردیم زیرا در مقاله قبلی گفته بودیم که پر بازدید بودن کانال چه تاثیری در کسب درآمد و بازاریابی دارد.امیدواریم این نکات برای شما مفید بوده باشد.

این مقاله توسط بخش بازاریابی سایت همیار سئو تهیه شده است.

نویسنده: الهام زارعی

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

درباره ی الهام زارعى

کارشناس سئو گرافيک هميار سئو ،طراح ايده گرافيکى.حدود 4 سال فعالیت در ضمینه گرافیک.همیشه در تلاش بوده ام که راهی را که انتخاب کرده ام با پیشرفت فراوان تا آخر طی کنم.امیدوارم با کمک و یاری خدا بتوانم به نقطه مورد نظر برسم.

مطلب پیشنهادی

بازاريابى اقشار

بازاریابی : بازاریابی اقشار به چه معناست؟

در این مقاله میخواهیم درباره نکات بازاریابی برای اقشار مختلف جامعه یا همان بازار هدف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یازده =

پشتیبانی